facebooktwitteryoutube
in Problemy z potencją - 03 Kwi, 2016
by admin - no comments
Co sprawia, że nie możemy osiągnąć erekcji? 

 

Wśród najpowszechniejszych przyczyn pojawienia się problemów z potencją można wymienić:

 

1) Kiepska dieta – jeśli odżywiamy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym codziennym menu brak zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie dziwmy się, że niestety potencja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, bierny tryb funkcjonowania – o ile to w pełni zrozumiałe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy dużo czasu siedząc, przecież bez pracy zawodowej ciężko żyć na dobrym poziomie, to jednakże nie ma sensownej wymówki dla takich osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Problemy natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to automatycznie również z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile na początku związku jesteśmy zapewne zafascynowani własną partnerką, jej ciałem, to później może wkraść rutyna. A jak wiadomo, rutyna nie jest przyjemna. W tym celu należy pogadać ze swoją partnerką, zapytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagopowabne ubrania, być może jakieś zabawki, produkcje XXX czy przebieranie się. Możliwości, dzięki to którym nasze pożycie erotyczne będzie ciekawsze jest dużo.

 

5) Nadmierny stres, problemy zawodowemocno stresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, lecz w końcu nikt nie mówi, że musimy reagować na nie bardzo dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można w taki sposób kierować swoim żywotem, aby przenigdy nie dochodziło do takiej sytuacji, w której stres zrujnuje nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-


potencja

kamagra w zelu